Οι 10 λογαριασμοί στο instagram με τους περισσότερους followers!

Καθώς αυτή η χρονιά φτάνει στο τέλος της, ήρθε η ώρα να κάνουμε και έναν ετήσιο απολογισμό.. Πολλά συνέβησαν φέτος και τα περισσότερα από αυτά, οι celebrities τα ανακοίνωναν-πως αλλιώς?-μέσω ίνσταγκραμ!

Για αυτό λοιπόν και εγώ θα σας παρουσιάσω τους 10 πιο »hot» instagram λογαριασμούς του 2017! Δείτε ποιοι celebrities έχουν τους περισσότερους followers!

Είναι επίσημο! Η Selena Gomez είναι για ακόμη μία φορά η βασίλισσα του instagram! Πριν λίγες μέρες, το instagram δημοσίευσε τα στατιστικά στοιχεία, που επιβεβαιώνουν ότι για ακόμη μία χρονιά, η pop star, Selena Gomez έχει τους περισσότερους followers στο instagram (Πάνω από 130 εκατομμύρια!)

Η Ariana Grande έρχεται 2η, με περισσότερους από 115 εκατομμύρια followers. Η Grande συνεχίζει να εμπλουτίζει τον λογαριασμό της στο instagram, χρησιμοποιώντας στις φωτογραφίες τα χαριτωμένα φίλτρα με τα ζωάκια, ενώ παράλληλα διαφημίζει τα δικά της »customized» αξεσουάρ Harry Potter.

Στην 3η θέση βλέπουμε τον Πορτογάλο ποδοσφαιριστή της Ρεάλ Μαδρίτης, Cristiano Ronaldo, ο οποίος ανεβάζει κυρίως οικογενειακές φωτογραφίες στον λογαριασμό του.

Η φετινή λίστα είναι παρόμοια με την περσινή, με τη διαφορά ότι η Taylor Swift βρίσκεται πιο χαμηλά στην κατάταξη. Η τραγουδίστρια έχασε αρκετούς followers καθώς μία μεγάλη μερίδα από αυτούς δυσαρεστήθηκε με την αλλαγή στη συμπεριφορά της.

Πάμε λοιπόν να δούμε τους 10 πιο αγαπητούς λογαριασμούς στο instagram για τη φετινή χρονιά:

10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84.8 εκ.+ Followers

 

9. Justin Bieber (@justinbieber) – 93.9 εκ.+ Followers

 

8. Dwayne Johnson (@therock) – 96εκ.+ Followers

 

7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99.5 εκ.+ Followers

 

6. Taylor Swift (@taylorswift) – 104 εκ.+ Followers

 

5. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104εκ.+ Followers

 

4. Beyoncé (@beyonce) – 108 εκ.+ Followers

 

3. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 εκ.+ Followers

 

2. Ariana Grande (@arianagrande) – 115 εκ.+ Followers

 

1. Selena Gomez (@selenagomez) – 130 εκ.+ Followers

 

 Σας φιλώ γλυκά, Boo!

 

via

 

1

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie από την Google για την παροχή των υπηρεσιών της, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας.
Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookie. Προβολή λεπτομεριών

Close